Wednesday the 18th - - Hostgator Coupon
  • Zhotovení webových stránek

  • Informace pro zemědělství

  • Webhosting a Webdesing

  • Zprostředkování prodeje

Vlastní internetové stránky a emailové schránky?

Přemýšlíte o vlastních webových stránkách či vlastních emailových schránkách. Chcete mít vlastní identitu vašeho podniku či firmy. Pak Vám nabízíme několik možností jak toho dosáhnout nebo Vám přinejmenším poradit jak na to.

Internetové stránky také usnadní nalezení informací či produktů. Uživatelé internetu v dnešní době používají webové stránky zejména poměrně intuitivně – automaticky píší do svých prohlížečů www tečka hledaná věc tečka cz. Proto je dobrý název stránek velmi důležitý a výhodný i pro ty co informace, služby či produkty nabízejí.“

Dobrý název je co nejkratší, co nejvýstižnější a co nejlépe zapamatovatelná – tedy jméno osoby, název firmy, název produktu nebo jednoduše popis toho, co bude na příslušných stránkách k nalezení (např. alesmokry.cz nebo selatka.cz)

Jako příklad uvádíme možnost názvu Vašich nových internetových stránek:

www.vasestranky.cz a následně pak příklady emailových adres:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., atd.

Nabízíme Vám Webový balíček (optimální pro začátek), který obsahuje:

  • registraci internetové domény
  • zřízení vlastních emailových schránek a jejich správa
  • pronájem webového prostoru (webhosting)

Tento balíček Vám nabízíme za cenu 4000,- bez DPH/rok

Pokud máte zájem o zhotovení Vašich webových stránek, spočítáme Vám cenu a zašleme na emailovou adresu.